1. ANA SAYFA
 2. SAYFALARIMIZ
 3. HIZLI MENÜ
 4. ERENLER BELEDİYESİ RESMİ TWİTTER HESABI

  twitter.com/ErenlerBelediye Bizi Takip Edin
 5. ERENLER BELEDİYESİ RESMİ FACEBOOK HESABI

  facebook.com/erenler.belediyesi Bizi Takip Edin
 6. ARAMA

  SİTE İÇERİSİNDE ARAMA YAPIN

Haberler - Genel - Büyükesence de 23 Nisan

Genel- Büyükesence de 23 Nisan


Tarih : 2010-04-29 15:15:40
"Büyükesence İlk Öğretim Okulu bahçesinde gerçekleşen programa Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Büyükesence mahalle Muhtarı Üzeyir Karalı, öğrenci velileri ve çok sayıda davetli katıldı."

Büyükesence İlk Öğretim Okulu Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramını Makedonya Ve Gürcistan halk oyunlarının gösterileriyle birlikte kutladı

 

Büyükesence İlk Öğretim Okulu bahçesinde gerçekleşen programa Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Büyükesence mahalle Muhtarı Üzeyir Karalı, öğrenci velileri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Büyükesence ilköğretim okulu öğrencilerinin sergiledikleri gösterilerinin yanı sıra Makedon ve Gürcü öğrencilerin gösterileri izleyenlerce ayakta alkışlandı. Okul bahçesinde gerçekleşen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı programında Makedonya ve Gürcistan halk oyunları beğeniyle izlendi.

Büyük Esence İlköğretim Okulu Müdürü Ahmet Açıkgöz “ Bugün Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının ve milli egemenliğimize kavuşmanın 90. yıl dönümünü büyük bir coşku, gurur ve heyecanla kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Cumhuriyetin geleceğini gençlere ve yarının sahipleri çocuklara emanet edecek kadar çocuklarımıza ve gençlerimize güveni ifade eden Atatürk, onlara bir de bayram hediye etmiştir. Bugünde bizlere düşen görev, hem atamızın emanetlerinin sahibi olduğunu göstermek, hem de atamızın aziz hatırasını en yoğun ve en güzel bir biçimde yad etmek olmalıdır. dedi.

Geri Git