1. ANA SAYFA
 2. SAYFALARIMIZ
 3. HIZLI MENÜ
 4. ERENLER BELEDİYESİ RESMİ TWİTTER HESABI

  twitter.com/ErenlerBelediye Bizi Takip Edin
 5. ERENLER BELEDİYESİ RESMİ FACEBOOK HESABI

  facebook.com/erenler.belediyesi Bizi Takip Edin
 6. ARAMA

  SİTE İÇERİSİNDE ARAMA YAPIN

Haberler - Genel - Ak Parti Erenler İlçe Teşkilatına Konferans

Genel- Ak Parti Erenler İlçe Teşkilatına Konferans


Tarih : 2010-12-08 17:35:40
"Prof. Dr. Ali Seyyar, Ak Parti Erenler İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi"
İlimiz öğretim görevlilerinden Prof. Dr. Ali Seyyar, Erenler Belediyesi Kültür Merkezinde, “siyasi partilerin geleceğe yönelik sosyal politikaları nasıl olmalıdır” hakkında parti teşkilatına konferans verdi.
Konferansa, Ak Parti Erenler İlçe Teşkilatı Başkanı Osman Hira, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Erenler Belediyesi Meclis Üyeleri, Ak Parti Erenler İlçe Teşkilatı yönetim kurulu, Erenler İlçe Kadın Kolları Teşkilatı ve çok sayıda partili katıldı.
Açılış konuşmasını yapan Erenler İlçe Teşkilatı Başkanı Osman Hira; “bilindiği gibi belli aralıklarla bir araya gelerek teşkilat içinde birlik beraberlik ve kaynaşmanın daha iyi sağlanması adına toplantılar yapmaktayız. Bugünde aynı maksada ilaveten aramızda misafir olarak bulunan ilimizin değerli hocalarından Prof.Dr. Ali Seyyar beyefendi ile bir söyleşi yapmak istedik. Kendiside bizleri kırmayarak geldi. Şahsım ve Yönetim Kurulum adına kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
Sosyal Devletin Gereğini kim yerine getirecek?
“Siyasi Partilerin geleceğe yönelik sosyal politikaları nasıl olmalıdır” ana konulu konferansında, sosyal siyaset uygulayıcıların neler yapması gerektiğine, sadaka kültürünün yaygınlaştırılmasına, kürtaj kanununun değiştirilmesine, görülebilen sosyal sorunların yanında görülmeyen sosyal sorumluluklara da el atılması gerektiğine, özürlü insanların evlenmesine yönelik mekanizmaların geliştirilmesi gerektiğine değinildi. Hz. Muhammed’in örnek yaşayışlarından kesitler sundu.
Çiçek verdiler
Konferansın sonunda katkılarından dolayı Prof. Dr. Ali Seyyar’a, Erenler İlçe Teşkilatı Başkanı Osman Hira ve Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk çiçek hediye ederek hatıra fotoğrafı çekildiler.
Geri Git